The Vampire Diaries.

28. february 2014 at 18:15 | Michaela. |  OTHER
Stále se snažím vymyslet něco smysluplného , ale bohužel nic mě nenapadá , vlastně naopak mám spousty nápadů o čem bych chtěla psát , jenže když o tom začnu více přemýšlet, vyšel by z toho další kus pesimisticky depresivní slátaniny, a o to tu nikdo nestojí. Proto jsem se rozhodla napsat o něčem co je mi hodně blízké. A zároveň bych vás chtěla poprosit, kdyby jste mi do komentářů napsali nějaká témata o kterých bych mohla psát.

the vampire diaries

Nejlepší seriál na světě The Vampire Diaries , pravdou je, že když jsem o tom slyšela dříve , říkala jsem si jaká je to hloupost, díky nejlepší kamarádce jsem se podívala mna první díl, zajímalo mě jak to bude pokračovat proto jsem se podívala na pár dalších a už jsem se nemohla odtrhnout. Říká se tomu závislost že ?! Upřímně si nedokážu představit, že by to mělo někdy skončit, nesmí to skončit. To teda ne.

Salvatore brothers , best brothers. Já osobně mám radši Stefana, i když Damonův vzhled a především jeho humor je tak naprosto k sežrání. Myslím, že mít kluka jako je Stefan by si přála každá, nebo aspoň já, a klidně i stím upírstvím. Damona bych samozdřejmě taky neodmítla. Hh.

Na otázku Stelena nebo Delena odpovím jasně. Stelena, né proto že bych měla radši Stefana ale asi proto, že ty dva k sobě prostě patří , hodí se k sobě.

Asi je těžké popisovat postavu po postavě. Je tam spousty osob, které mám ráda a které mi jsou proti srsti - Katherine. Naopak mezi mé oblíbence patří Bonnie, Carol, Matt a nesmím zapomenou na Tylera.
Tyler, to je boží stvořené ten kluk. Není to tak dávno co se mi o něm zdálo, celý den jsem z toho byla celá rozhozená, protože se na to nedalo nemyslet. Byl to sice jen sen ale zároveň to bylo tak skutečné. Ježiš to mě vždycky dokáže naštvat, když se mi zdá o někom z filmu. No detaily ze snu si raději nechám pro sebe.

Co se týče jednotlivých dějů, zbožňuju ty napívané a zároveň smutné. Miluju když se do toho můžu uplně ponořit a vžít se k nim. Brečím u toho vždycky tak jako by se to dělo mě, jako kdybych tam s nima byla. Díl na který nikdy nezapomenu je ten, kdy se konal 'pohřeb' Bonnie. Nejvíc mě vždycky 'rozseká' když tam začne hrát smutná písnička , kterou znám a to se stává hodně často, to jsem vždycky uplně v koncích.

Jsem děsně napnutá co bude v dalším díle 5x14, zachvilku si ho jdu pustit.

Red, Red all the way


No co si bude povídat, myslím že i tohle je kus slátaniny, ale budiž.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 1. march 2014 at 10:58 | React

Dřív mě to bavilo, ta první řada..teď už je to o ničem podle mě :)

2 Slečna bez tváře Slečna bez tváře | Web | 1. march 2014 at 12:20 | React

[1]: Souhlasím.
Je fakt, že jsem byla o dost mladší, když jsem na to začala koukat a byla jsem z toho seriálu fakt vycákaná. Ale postupem času mi to začalo připadat jako větší a větší kravina. Nevím, jestli to bylo mnou  a nebo opravdu tím seriálem.

3 neweresth neweresth | Web | 1. march 2014 at 15:22 | React

Kočko, já stojím o všechno, co napíšeš, protože každá emoce a hlavně ta, co jde z nitra stojí za to, za přečtení a porozumění. Miluju, když si můžu přečíst, jak si žijí ostatní a třeba i sdílet jejich strasti a radost.

Když se dostanu k hlavnímu tématu tohohle článku. Jo, taky jsem ta osoba, co tenhle seriál už hned od začátku odsuzovala, ale nevím, co se stalo, co prolomilo ledy, ale trávila jsem koukáním na tento seriál tolik času, že mě až děsí, kolik vitamínu D jsem měla možnost nabrat někde venku na sluníčku. Úplně jsem tomu podlehla, ale to je dávno pryč. Takovéhle nadšení mě opustilo, někde na začáku čtvrté série a už mi to ani nechybí. Haha, taky se přidávám na stranu Stelena. Sice je Damon k sežrání, ale Stefan je mi mnohem víc sympatický. Taky má své osobité kouzlo. Kdybych se podívala na další jednotlivé "lidičky", určitě bych zmínila Caroline a Klause, měla jsem ráda tuhle dvojku. Prosta Klaroline club. Ať si říká, kdo chce, co chce. Já si za tím stojím. Miluju Josephův hlas. Nejvíc. Ach! Tak třeba se k tomu seriálu někdy vrátím. Uvidíme, co osud připraví.

P.S. Pěkné doplnění textu o super koláž, červená barva je má oblíbená.

4 tahalaumpra tahalaumpra | Web | 1. march 2014 at 18:58 | React

TVD - dokonalosť a moja srdcvoka ♥ STELENA!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama